giyotin cam balkon

Buca Giyotin Cam Balkon Firmaları

Buca giyotin cam balkon firmaları arasında olan UZMAN giyotin giyotin cam Buca ve Ege bölgesine hizmet vermektedir.

Siz de Buca giyotin cam balkon araması yaparak bu sayfaya ulaştınız. Doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Firmamız farklı çözümlerle giyotin cam balkon sistemlerini birer sanat eserine dönüştürüyor. Isıcamlı temperli ve 8 mm temperli giyotin cam sistemlerimiz en kaliteli ürünler kullanılarak üretilmektedir.

elektrikli cam balkon

giyotin

giyotin cam

giyotin cam balkon

giyotinli cam

motorlu cam balkon

motorlu giyotin

motorlu giyotin cam

Winnice marka giyotin cam balkon sistemi, Mosel marka yüksek torklu tüp motorundan güç elde etmektedir. Zincire bağlı bu tüp motor sayesinde cam kanatlar aşağıya ve yukarıya doğru hareket etmektedirler. Sistemi kumanda etmek için genellikle uzaktan kumanda seçeneği tercih edilmektedir. Buton için gerekli hazırlıklar var ise; bu da bir seçenek olarak masaya gelebilmektedir.

silinebilir giyotin cam

zincirli giyotin cam

giyotin cam güvenliği

giyotin cam balkon emniyet kilidi

giyotin cam motoru

Buca Giyotin Cam Firmaları Arasında Neden Lideriz?

Tedarik ve üretim aşamaları firmamız tarafından hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bunda şüphesiz sermayenin ve yüksek kalitede iş gücünün etkisi büyüktür. Winnice zincirli giyotin cam balkon modeli kolay servis olanağı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu oldukça büyük bir avantajdır. Kaliteli motor ve malzeme kullanmamıza rağmen, nadir de olsa biz de arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bu noktada müşteri mağduriyetini hızla gidermek en önemli konu olmaktadır.

winnice giyotin cam

giyotin cam balkon 1

giyotin cam balkon 2

silinebilir giyotin cam balkon

bayrakli giyotin cam
Buca giyotin cam fiyatları

Buca giyotin cam talepleriniz için firmamızdan hemen ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. Slidex kalitesi ile mekanları daha estetik ve kullanışlı hale getiriyoruz. Motorlu ve kumandalı giyotin cam modelleri ile siz de muhteşem mekanlar oluşturabilirsiniz.

İster 8 mm temperli ister ısıcamlı temperli giyotin cam modellerinden birini seçebilirsiniz. Giyotin cam  Buca’da, Buca Giyotin Cam’dan alınır. Hızlı servis, kaliteli ürün, uzman üretim ekipleri ve uzman montaj ekipleri, işinizin en iyi bir şekilde telim edilmesi için var güçleri ile çalışıyorlar.

Buca Giyotin Cam Özellikleri

 1. 120 nm tork gücünde Mosel motor
 2. Uzaktan kumandalı
 3. Silinebilir özellikte
 4. Yüksekliğe bağlı olarak 2 veya 3 kanat
 5. 8 mm temperli cam veya ısıcamlı temperli cam
 6. Profilleri Ral veya ahşap desen renklerine boyama imkanı
 7. Şeffaf, füme, bronz, mavi ve yeşil renk cam seçenekleri
 8. Yüksek saflıkta kaliteli alüminyum profiller
 9. Ayar gerektirmeyen zincirli sistem
 10. Hem korkuluk hem de cam balkon aynı üründe

Buca Giyotin Cam Balkon Fiyatları

Giyotin cam fiyatlarına Buca ve merkez il-ilçe konumları için yol ücreti alınmamaktadır. Uzak il ve ilçeler için km başına küçük bir fark alınmaktadır.

Isıcamlı Ve 8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatları

4+16+4 mm Isıcamlı Giyotin Cam Fiyatı: Lütfen fiyat sorunuz

8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatı: Lütfen fiyat sorunuz

En İyi Giyotin Cam Buca

En iyi giyotin cam Buca’da hiç tartışmasız Winnice’dir. Eşsiz tasarım, kolay servis olanağı, bayi denetimleri, kaliteli malzemeler ve müşteri odaklı yaklaşım Winnice markasını alanında rakipsiz yapmaktadır. Siz de Buca giyotin cam balkon talepleriniz için bizi hemen arayın.

Uzman giyotin cam balkon firması olarak Tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz bir keşif için bizi hemen arayabilirsiniz. Elinizde ölçüleriniz var ise; telefonda da fiyat verebiliriz. Winnice markası güvencesi ile yıllarca sorunsuz çalışan ürünler sizin de hakkınız.

Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim ve kaliteli işlere imza atalım. UZMAN güvencesi ile konutlar ve ticari mekanlar çok daha kullanışlı ve şık olacak. Ailemizin bir parçası olmak ve geleceğin mekanlarını inşa etmek üzere sizleri de davet ediyoruz.

Bayraklı motorlu giyotin camlama
Buca motorlu giyotin

UZMAN GİYOTİN CAM

MoselSomfyŞişecam, ve Winnice gibi dev markalar tek bir üründe buluşuyor. Üstelik tüm bu ürünler makul fiyatlar ve kredi artına vade farksız 4 taksit imkanları ile sizlerle buluşuyor.

UZMAN GİYOTİN CAM BALKON firması olarak kaliteli ürünlerin ve işçiliği sonucu belirlediğine inanıyoruz. Zip perde gibi tamamlayıcı ürünlerin de üretimini gerçekleştiriyoruz. Geleceğin mekanlarını güvenle inşa ediyoruz. Firmamız 1995 yılından beri alüminyum sektöründe üretim ve uygulama faaliyetlerini büyük bir özenle sürdürmektedir. Müşteri sayısını her geçen yıl arttıran firmamız, en büyük reklamın iyi bir referansın olduğunun bilincindedir.

UZMAN GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMLERİ

Giyotin cam ile birlikte kombin ürünlerden olan çatı sistemleri, pergola, cam çatı, ahşap pergola ve pliseli perde gibi ürünlerin de uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bize 0 532 523 96 10 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan ulaşıyor iseniz; hareketli telefon simgesine tıklayıp bizi hemen arayabilirsiniz.

Bayraklı giyotin cam
Buca giyotin cam fiyatları

Buca Giyotin Cam Motorlu Küpeşte

Kullanım alanlarına göz atacak olursak; bugün dünden daha çok yerde kullanıldığını görüyoruz. Motorlu giyotin öncelikle iş yerlerinde, kafelerde ve mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Bir çok ihtiyacı bir anda çözmesi vazgeçilmez ürün olmasının başlıca sebebidir. Üzeri hareketli motorlu tente ile kapatılan mekanların etrafı giyotin cam ile kolayca kapatılmaktadır.

Sabit küpeşte ihtiyacı, açık alan ihtiyacı veya tamamen kapalı alan ihtiyacı bir arada karşılanmaktadır. Motorlu olması dilediğiniz zaman açık veya kapalı bir alan elde etmenin konforunu sunar. Bir kış bahçesi havasında işletmenizde müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. İş yerinizin genel renk tasarımına uyumlu olarak dilediğiniz Ral renklerinde alüminyum giyotin profilleri boyanabilir.

Bayraklı motorlu giyotin camlama
Buca motorlu giyotin camlama fiyatları

Sahada uygulama olarak daha çok antrasit gri renk profillerin tercih edildiği görülmektedir. Cam seçenekleri önümüzde izolasyon tercihine göre iki çeşit olarak çıkmaktadır. 8 mm temperli ve temperli ısıcam genellikle kullanılan cam çeşididir. Çift camlı uygulamaların mutlaka temperli olmasına dikkat edilmelidir. Isıcam cam içi karolaj uygulamasına imkan verir. Elbette konfor cam veya sinerji cam seçeneklerini göz ardı edemeyiz. Konfor cam sadece şeffaf renk olarak üretilebilmektedir.

Bayraklı hareketli küpeşte
Buca motorlu hareketli küpeşte

Giyotin Cam Motor Seçenekleri

Tüp motor hareket sağlayan ve askıda tutan gücü ile en büyük yardımcımızdır. Motor kaldırma gücü açısından, cam kalınlığı, giyotin genişlik ölçüsü ve yüksekliği çok önemlidir. Motor yukarı aşağı hareketi ileten zincir dönerek sarılmasını sağlar. Üründe ayar gerektirmeyen zincir kullanılması dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Motor elektrik kablo bağlantıları dikkatli yapılmalı ve arızalara yol açmayacak şekilde takılmalıdır. Motor markaları olarak yaygın olarak Mosel markanın kullanıldığı aşikardır. Ancak Fransız Somfy giyotin motor markası sessiz ve uzun ömürlü olması açısından fiyatı ile beraber fark ediliyor. Alman Becker giyotin motor markası da sağlam ve güçlü yapısı ile neden tercih edilmesin? Uzaktan kumanda sistemleri tekli yönetim veya çoklu kumanda sistemi ile iş yerinize konfor katar.

Bayraklı hareketli küpeşte
Buca hareketli küpeşte sistemleri
Giyotin Cam Kış Bahçesi Uygulamaları

İş yerlerinden ağır adımlarla kış bahçeleri uygulamalarında görmeye başladığımız giyotin cam artık bir çözüm unsuru olarak seçenekler arasındadır. Bağımsız yaşam alanlarından kış bahçesi etraf kapamaları artık motorlu giyotin cam ile de yapılmaktadır. Böyle bir uygulamada eğer kış bahçesinden dışarıya çıkılacak ise bir kapı eklenmesi unutulmamalıdır. Bu kapı içeriden ve dışarıdan kilitlenmelidir.

Giyotin cam, zip perde uygulamalarına imkan verir. Tüm bu ilave ürünlerin bütçe açısından bir ağırlık getireceği muhakkaktır. Çatı ve tavan sistemlerinden bağımsız montaj yapılabilen giyotin sistemleri estetik ve modern görünüşleri ile rağbet görmektedir. Buca giyotin cam alüminyum kutusu düz ve terazide bir alana monte edilmelidir.

Eğer kış bahçesine giyotin cam takılacaksa tavan düz de olsa eğimli de olsa ön taraf terazili bir şekilde hazırlanmalıdır. İç karkas yapısı kutunun bağlanacağı şekilde demir profiller ile dizayn edilmelidir. Ayrıca zeminde olabilecek terazi kaçıklıkları dikkatlice incelenmeli ve gerekirse mermer konularak zemin teraziye alınmalıdır. Mermer zemine yerleştirilirken sıva alçısı kullanılmamalıdır. Kum çimento ile mermer yerine oturtulmalıdır.

Giyotin yan dikme profilleri birleşim yerlerine dikkatlice silikon işlemi yapılmalıdır. Üretim aşamasında gözden kaçırılan noktaların başında profil dönmeleri veya kullanılacak camların bombe yapmamış olması gerektiğidir. Çünkü bu tip bombe veya dönmeler yatay düzlemde yukarı aşağı çalışmasında dengesizlikler oluşturabilir.

Bayraklı giyotin cam 2020 fiyatları
Buca giyotin cam balkon görselleri

Uzman Giyotin Cam

Uzman giyotin cam balkon firması olarak Tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz bir keşif için bizi hemen arayabilirsiniz. Elinizde ölçüleriniz var ise; telefonda da fiyat verebiliriz. Winnice markası güvencesi ile yıllarca sorunsuz çalışan ürünler sizin de hakkınız. Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim ve kaliteli işlere imza atalım. UZMAN güvencesi ile konutlar ve ticari mekanlar çok daha kullanışlı ve şık olacak. Ailemizin bir parçası olmak ve geleceğin mekanlarını inşa etmek üzere sizleri de davet ediyoruz.

MoselSomfyŞişecam ve Slidex gibi dev markalar tek bir üründe buluşuyor. Üstelik tüm bu ürünler makul fiyatlar ve kredi artına 12 taksit imkanları ile sizlerle buluşuyor. UZMAN GİYOTİN CAM BALKON firması olarak kaliteli ürünlerin ve işçiliği sonucu belirlediğine inanıyoruz. Zip perde gibi tamamlayıcı ürünlerin de üretimini gerçekleştiriyoruz. Geleceğin mekanlarını güvenle inşa ediyoruz. Firmamız 2000 yılından beri alüminyum sektöründe üretim ve uygulama faaliyetlerini büyük bir özenle sürdürmektedir. Müşteri sayısını her geçen yıl arttıran firmamız, en büyük reklamın iyi bir referansın olduğunun bilincindedir.

Giyotin Cam Buca izmir

Giyotin cam ile birlikte kombin ürünlerden olan çatı sistemleri, pergola, cam çatı, ahşap pergola ve pliseli perde gibi ürünlerin de uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bize 0 532 523 96 10 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan ulaşıyor iseniz; hareketli telefon simgesine tıklayıp bizi hemen arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru ürünü önerip gereken tasarımları hazırlıyoruz. Uzman personellerimiz ve değerli marka ürünlerimiz ile sektörün en başarılı firmaları arasında olmak hedefimiz adeta firmamız için misyon haline gelmiştir. Buca giyotin cam balkon işlerinizde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz.

İzmir Buca ilçesinde giyotin cam balkon hizmeti verdiğimiz mahalleler;

29 Ekim Mahallesi Adatepe Mahallesi Akıncılar Mahallesi Atatürk Mahallesi Aydoğdu Mahallesi Barış Mahallesi Belenbaşı Mahallesi Buca Koop Mahallesi Çağdaş Mahallesi Çaldıran Mahallesi Çamlık Mahallesi Çamlıkule Mahallesi Çamlıpınar Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dicle Mahallesi Doğancılar Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Efeler Mahallesi Fırat Mahallesi Gaziler Mahallesi Göksu Mahallesi Güven Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnkılap Mahallesi İnönü Mahallesi İzkent Mahallesi Karacaağaç Mahallesi Karanfil Mahallesi Kaynaklar Merkez Mahallesi Kırıklar Mahallesi Kozağaç Mahallesi Kuruçeşme Mahallesi Laleli Mahallesi Menderes Mahallesi Murathan Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Seyhan Mahallesi Şirinkapı Mahallesi Ufuk Mahallesi Vali Rahmi Bey Mahallesi Yaylacık Mahallesi Yenigün Mahallesi Yeşilbağlar Mahallesi Yiğitler Mahallesi Yıldız Mahallesi Yıldızlar Mahallesi Zafer Mahallesi

No responses yet

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Ücretsiz Keşif İçin Tıkla-Ara