Tek camlı silinebilir giyotin

Tüm giyotin cam balkon ürünlerimizi silinebilir modelidir. Kanatları içeriye doğru çekerek rahatça silmeyi sağlayan özel mekanizma.

Isıcamlı silinebilir giyotin

Daha fazla yalıtım isteyenler için silinebilir ısıcamlı giyotin cam balkon modeli en uygun çözümdür. Hem korkuluk hem de cam balkon, aynı üründe.

Zincirli sitem, Mosel motor

Bir kere ayarlandıktan sonra artık giyotin cam balkon ürünü asla ayar gerektirmez. Mosel marka yüksek torklu uzaktan kumandalı motor sorunsuz çalışır.

UYGULAMALAR

Farklı zamanlarda farklı yerlerde gerçekleştirdiğimiz giyotin cam balkon uygulamaları.

izmir giyotin cam
izmir giyotin cam balkon
giyotin cam
izmir giyotin cam balkon fiyatları
motorlu giyotin cam balkon
izmir giyotin cam balkon modelleri

Dilediğiniz Renkte Giyotin Cam

giyotin cam renkleri

SAFE USE

güvenli kullanım

Safe use temizlik esnasında kumandayı devre dışı bırakır. Bu sayede kazaların önüne geçer. Temizlik için kanatlar açık durumdayken kumanda tamamen iptal olur. Bu sayede güvenle cam temizliği yapılabilir.

SAFE LOCK

giyotin cam güvenlik

Tüm kanatlar aşağıya indiğinde safe lock güvenlik kilidi açılır ve temizlik yapılabilmesi için 10 saniye bekler. Hiç bir hareket olmazsa sistemi tekrar kilitler. Temizlik yapmak istendiğinde ve kollar açıldığında safe lock yine devre dışı kalır.

ZİNCİRLİ

zincirli sistem

Zincirli sistem oldukça sessiz çalışır. Bir kere doğru bir şekilde ayarlanıp takıldığında artık tekrar ayar gerektirmez. Zincirli sistemde kayışlı sistemde olduğu gibi kanat sarkmaları da olmaz. Ürün uzun yıllar orunsuz kullanılır.

silinebilir giyotin cam
UZMAN CAM BALKON

Motorlu giyotin cam balkon bizim işimiz.

Uzmanı olduğumuz işi yapıyoruz. Kış bahçesi, pergola ve teras kapatma uygulamasının altına veya balkona uygulanabilen Didim motorlu giyotin cam balkon ürünleri yasaldır. Açılınca korkuluk haline geldiğinden uygulanmasında yasal olarak herhangi bir engel yoktur.

hiç durmadan çalışır

Didim Giyotin Cam Balkon Kampanyası

Mosel yüksek torklu tüp motor, uzaktan kumanda, yüksekliğe bağlı olarak 3 veya 2 kanat, 8 mm temperli cam veya ısıcamlı temperli cam ve silinebilir. Zincirli sistem.

1.

Giyotin Cam Montajı

Uzman satış ekiplerimiz sözleşme sonrası ölçü alırlar. Ardından işin üretim süreci başlar. Montajı işinde deneyimli profesyonel ekip arkadaşlarımız yapar.

2.

Giyotin Cam Üretimi

Ölçüler ve sözleşme firmamıza ulaştığında öncelikle giyotin cam balkon sistemlerinin çizimi yapılır. Ardından cam siparişi verilip üretime geçilir.

3.

Renk Seçenekleri

Cam renklerini ve alüminyum profil renklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Farklı renk kombinasyonları ile çok estetik bir görünüm ortaya çıkabilir.

4.

Yalıtım

Hareketli lanlar dış kanatlardır.  Bu sayede yüksek su izolasyonu sağlanır. Özel TPE contalar ve kıl fitiller de hem su hem de hava izolasyonu sağlar.

5.

Giyotin Cam Motoru

120 nm tork gücünde uzaktan kumandalı Mosel motor çok güçlüdür. Talep edilirse Becker veya Somfy marka motor da kullanılabilir.

6.

Giyotin Cam Bakımı

Raya 3-4 ayda bir pas sökücü sprey uygulamak ve ürünü temiz tutmak bakım için yeterlidir. Başka hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Kolay servis için özel tasarım

Ürünlerimizdeki kapak sistemi ekiplerimizin kolay bir şekilde servis hizmeti verebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Rekabetçi fiyatlandırma

En kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Her işin devamlılığı fiyat istikrarına bağlıdır. Bunu biliyoruz.

Kombine ürün seçenekleri

Cam tavan, rolling roof, alüminyum pergola ve diğer ürünlerimizle müşterilerimize tek elden hizmet veriyoruz.

Didim Giyotin Cam Fiyatları 

izmir giyotin cam balkon fiyatları için firmamızdan teklif alınız.

ısıcamlı giyotin cam balkon

Giyotin Cam Balkon Modelleri

Firmamızın sunduğu tüm ürünler silinebilir özelliktedir. Siz cam türüne ve renklere karar verin yeter. Didim giyotin cam balkon sistemleri üretim ve montaj.

Kaliteli bir ürün doğru bir şekilde monte edildiğinde sorunların çoğu önceden engellenmiş olur. Didim giyotin cam balkon uygulamalarında sorunsuz teslimat işin uzmanında.

ısıcamlı giyotin cam balkon
%100 KALİTE

Yüksekliğe bağlı olarak giyotin cam sisteminin 2 veya 3 kanatlı olacağı belirlenir. Sonrasında da genişlik 3 metreyi aşmayacak şekilde ürün tasarımı gerçekleştirilir. Azami yükseklik 3 metredir.

hareketli küpeşte izmir
DOĞRU TASARIM

Siz hayal edin! Biz gerçekleştirelim.

ÇOK FONKSİYONLU TEK ÜRÜN

Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Yüksek derecede güvenlik sağlar. Uzaktan kumanda ile kolay kullanım. Hem korkuluk hem de cam balkon aynı üründe. Özel mekanizma ile risksiz kolay temizleme. Giyotin cam balkon modelleri ses yalıtımı sağlar. Estetik görünümleri ile daha keyifli mekanlar sağlar. Keyifli mekanlar insan sağlığına iyi gelir. Giyotin cam Didim 

izmir giyotin cam balkon

Sık Sorulan Sorular

Giyotin cam balkon hakkında en sık karşılaştığımız sorulara cevap verdik.

giyotin cam izmir

Giyotin cam yasal mı? Balkonda kullanabilir miyim?

Evet; giyotin cam balkon sistemleri balkonlarda yasaldır. Sistem açık haldeyken ürün tamamen korkuluk haline geldiğinden aslında alan kazandırmaz.

hareketli giyotin cam

Giyotin cam balkon ürünlerinde azami ölçüler nelerdir?

Giyotin cam balkon modellerinde yükseklik 3 metreyi geçmemelidir. Genişlik ise azami 3 metre olmalıdır. Bu ölçülerin dışında çeşitli problemler çıkabilir.

motorlu giyotin cam

Giyotin cam balkon su alır mı? Yalıtımı nasıldır?

Giyotin cam balkon ürünleri doğru bir şekilde monte edildiğinde su almazlar. Yalıtım değerleri de oldukça iyidir. Isı, ses ve hava yalıtımı ısıcamla daha da artar.

Markalarımız

Müşterilermiz sadece en iyi markaları hakederler.

şişecam logo
mosel logo
alyum logo resmi
somfy logo
Ücretsiz Keşif İçin Tıkla-Ara