İzmir Giyotin Cam

İzmir giyotin cam üretici firmaları arasında olan ARMONİ giyotin giyotin cam İzmir ve Ege bölgesine hizmet vermektedir.

Siz de İzmir giyotin cam balkon araması yaparak bu sayfaya ulaştınız. Doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Firmamız farklı çözümlerle giyotin cam balkon sistemlerini birer sanat eserine dönüştürüyor. Isıcamlı temperli ve 8 mm temperli giyotin cam sistemlerimiz en kaliteli ürünler kullanılarak üretilmektedir.

Slidex marka giyotin cam balkon sistemi, Somfy marka yüksek torklu tüp motorundan güç elde etmektedir. Triger kayışına bağlı bu tüp motor sayesinde cam kanatlar aşağıya ve yukarıya doğru hareket etmektedirler. Sistemi kumanda etmek için genellikle uzaktan kumanda seçeneği tercih edilmektedir. Buton için gerekli hazırlıklar var ise; bu da bir seçenek olarak masaya gelebilmektedir.

Armoni cam yapı

Armoni cam yapı firması

İzmir Giyotin Cam Firmaları Arasında Neden Lideriz?

Tedarik ve üretim aşamaları firmamız tarafından hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bunda şüphesiz sermayenin ve yüksek kalitede iş gücünün etkisi büyüktür. Slidex giyotin cam balkon modeli kolay servis olanağı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu oldukça büyük bir avantajdır. Kaliteli motor ve malzeme kullanmamıza rağmen, nadir de olsa biz de arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bu noktada müşteri mağduriyetini hızla gidermek en önemli konu olmaktadır.

İzmir giyotin cam talepleriniz için firmamızdan hemen ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. Slidex kalitesi ile mekanları daha estetik ve kullanışlı hale getiriyoruz. Motorlu ve kumandalı giyotin cam modelleri ile siz de muhteşem mekanlar oluşturabilirsiniz.

İster 8 mm temperli ister ısıcamlı temperli giyotin cam modellerinden birini seçebilirsiniz. Giyotin cam İzmir‘de, İzmir Giyotin Cam’dan alınır. Hızlı servis, kaliteli ürün, uzman üretim ekipleri ve uzman montaj ekipleri, işinizin en iyi bir şekilde telim edilmesi için var güçleri ile çalışıyorlar.

İzmir Giyotin Cam Özellikleri

12345
Mosel veya Somfy tüp motorUzaktan kumandaYüksekliğe bağlı olarak 3 veya 2 kanat8 mm temperli camIsıcamlı temperli cam
6789
Alüminyum profilleri Ral ve ahşap desen renklerine boyama imkanıŞeffaf, füme, bronz, mavi veya yeşil renk cam seçenekleriYüksek saflıkta kaliteli alüminyum profillerDayanıklı triger kayışlı sistem
10
Hem korkulu hem de cam balkon aynı üründe

İzmir Giyotin Cam Fiyatları

Giyotin cam fiyatlarına İzmir ve merkez il-ilçe konumları için yol ücreti alınmamaktadır. Uzak il ve ilçeler için km başına 1 TL fark alınmaktadır.

Isıcamlı Ve 8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatları

4+16+4 mm Isıcamlı Giyotin Cam Fiyatı: 1100 TL/m2

8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatı: 900 TL/m2

En İyi Giyotin Cam İzmir

En iyi giyotin cam İzmir’de hiç tartışmasız Slidex’tir. Eşsiz tasarım, kolay servis olanağı, bayi denetimleri, kaliteli malzemeler ve müşteri odaklı yaklaşım Slidex markasını alanında rakipsiz yapmaktadır. Siz de İzmir giyotin cam balkon talepleriniz için bizi hemen arayın.

ARMONİ giyotin cam balkon firması olarak Tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz bir keşif için bizi hemen arayabilirsiniz. Elinizde ölçüleriniz var ise; telefonda da fiyat verebiliriz. Slidex markası güvencesi ile yıllarca sorunsuz çalışan ürünler sizin de hakkınız.

Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim ve kaliteli işlere imza atalım. ARMONİ güvencesi ile konutlar ve ticari mekanlar çok daha kullanışlı ve şık olacak. Ailemizin bir parçası olmak ve geleceğin mekanlarını inşa etmek üzere sizleri de davet ediyoruz.

ARMONİ GİYOTİN CAM

Mosel, Somfy, Şişecam ve Albert Genau gibi dev markalar tek bir üründe buluşuyor. Üstelik tüm bu ürünler makul fiyatlar ve kredi artına vade farksız 4 taksit imkanları ile sizlerle buluşuyor.

ARMONİ GİYOTİN CAM BALKON firması olarak kaliteli ürünlerin ve işçiliği sonucu belirlediğine inanıyoruz. Zip perde gibi tamamlayıcı ürünlerin de üretimini gerçekleştiriyoruz. Geleceğin mekanlarını güvenle inşa ediyoruz. Firmamız 1995 yılından beri alüminyum sektöründe üretim ve uygulama faaliyetlerini büyük bir özenle sürdürmektedir. Müşteri sayısını her geçen yıl arttıran firmamız, en büyük reklamın iyi bir referansın olduğunun bilincindedir.

ARMONİ GİYOTİN CAM

Giyotin cam ile birlikte kombin ürünlerden olan çatı sistemleri, pergola, cam çatı, ahşap pergola ve pliseli perde gibi ürünlerin de uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bize 0 532 523 96 10 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan ulaşıyor iseniz; hareketli telefon simgesine tıklayıp bizi hemen arayabilirsiniz.

İzmir Giyotin Cam Motorlu Küpeşte

Kullanım alanlarına göz atacak olursak; bugün dünden daha çok yerde kullanıldığını görüyoruz. Motorlu giyotin öncelikle iş yerlerinde, kafelerde ve mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Bir çok ihtiyacı bir anda çözmesi vazgeçilmez ürün olmasının başlıca sebebidir. Üzeri hareketli motorlu tente ile kapatılan mekanların etrafı giyotin cam ile kolayca kapatılmaktadır. Sabit küpeşte ihtiyacı, açık alan ihtiyacı veya tamamen kapalı alan ihtiyacı bir arada karşılanmaktadır. Motorlu olması dilediğiniz zaman açık veya kapalı bir alan elde etmenin konforunu sunar. Bir kış bahçesi havasında işletmenizde müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. İş yerinizin genel renk tasarımına uyumlu olarak dilediğiniz Ral renklerinde alüminyum giyotin profilleri boyanabilir.

Sahada uygulama olarak daha çok antrasit gri renk profillerin tercih edildiği görülmektedir. Cam seçenekleri önümüzde şaşırtıcı biçimde durmaktadır. Başlangıç olarak 8 mm temperli cam genellikle kullanılan cam çeşididir. Bazı müşterilerimizin 4+4 lamine temperli cam istediğine de şahit oluyoruz. Fazla uzun olan genişlik ölçülerinde 10 mm cam kalınlığı kullanılabilir. Çift camlı uygulamaların mutlaka temperli olmasına dikkat edilmelidir. Cam içi karolaj uygulamasına imkan verir. Elbette konfor cam veya sinerji cam seçeneklerini göz ardı edemeyiz.

Giyotin Cam Motor Seçenekleri

Tüp motor hareket sağlayan ve askıda tutan gücü ile en büyük yardımcımızdır. Motor kaldırma gücü açısından, cam kalınlığı, giyotin genişlik ölçüsü ve yüksekliği çok önemlidir. Motor yukarı aşağı hareketi ileten triger kayışlarının dönerek sarılmasını sağlar. Kayışın iç tellerinin çok sağlam ve kaliteli olması dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Motor elektrik kablo bağlantıları dikkatli yapılmalı ve arızalara yol açmayacak şekilde takılmalıdır. Motor markaları olarak yaygın olarak Mosel markanın kullanıldığı aşikardır. Ancak Fransız Somfy giyotin motor markası sessiz ve uzun ömürlü olması açısından fiyatı ile beraber fark ediliyor. Alman Becker giyotin motor markası da sağlam ve güçlü yapısı ile neden tercih edilmesin? Uzaktan kumanda sistemleri tekli yönetim veya çoklu kumanda sistemi ile iş yerinize konfor katar.

hareketli küpeşte

motorlu hareketli küpeşte

Giyotin Cam Kış Bahçesi Uygulamaları

İş yerlerinden ağır adımlarla kış bahçeleri uygulamalarında görmeye başladığımız giyotin cam artık bir çözüm unsuru olarak seçenekler arasındadır. Bağımsız yaşam alanlarından kış bahçesi etraf kapamaları artık motorlu giyotin cam ile de yapılmaktadır. Böyle bir uygulamada eğer kış bahçesinden dışarıya çıkılacak ise bir kapı eklenmesi unutulmamalıdır. Bu kapı içeriden ve dışarıdan kilitlenmelidir. Giyotin cam önü zip perde uygulamalarına imkan verir. Tüm bu ilave ürünlerin bütçe açısından bir ağırlık getireceği muhakkaktır.                                                             

giyotin cam

giyotin cam fiyatları

Çatı ve tavan sistemlerinden bağımsız montaj yapılabilen giyotin sistemleri estetik ve modern görünüşleri ile rağbet görmektedir. İzmir giyotin cam alüminyum kutusu düz ve terazide bir alana monte edilmelidir. Eğer kış bahçesine giyotin cam takılacaksa tavan düz hazırlanmalıdır. İç karkas yapısı kutunun bağlanacağı şekilde demir profiller ile dizayn edilmelidir. Cam balkon tedarikçi firmamız için linke tıklayınız; https://www.izmirkisbahcesi.com/cam-balkon-izmir/

motorlu giyotin camlama

motorlu giyotin

Armoni Giyotin Cam

ARMONİ giyotin cam balkon firması olarak Tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz bir keşif için bizi hemen arayabilirsiniz. Elinizde ölçüleriniz var ise; telefonda da fiyat verebiliriz. Slidex markası güvencesi ile yıllarca sorunsuz çalışan ürünler sizin de hakkınız. Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim ve kaliteli işlere imza atalım. ARMONİ güvencesi ile konutlar ve ticari mekanlar çok daha kullanışlı ve şık olacak. Ailemizin bir parçası olmak ve geleceğin mekanlarını inşa etmek üzere sizleri de davet ediyoruz.

giyotin cam 2020 fiyatları

giyotin cam görselleri

Mosel, Somfy, Şişecam ve Slidex gibi dev markalar tek bir üründe buluşuyor. Üstelik tüm bu ürünler makul fiyatlar ve kredi artına vade farksız 4 taksit imkanları ile sizlerle buluşuyor. ARMONİ GİYOTİN CAM BALKON firması olarak kaliteli ürünlerin ve işçiliği sonucu belirlediğine inanıyoruz. Zip perde gibi tamamlayıcı ürünlerin de üretimini gerçekleştiriyoruz. Geleceğin mekanlarını güvenle inşa ediyoruz. Firmamız 1995 yılından beri alüminyum sektöründe üretim ve uygulama faaliyetlerini büyük bir özenle sürdürmektedir. Müşteri sayısını her geçen yıl arttıran firmamız, en büyük reklamın iyi bir referansın olduğunun bilincindedir.

giyotin cam

giyotin cam fiyatları

Armoni Giyotin Cam İzmir

İzmir Giyotin Cam ile birlikte kombin ürünlerden olan çatı sistemleri, pergola, cam çatı, ahşap pergola ve pliseli perde gibi ürünlerin de uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bize 0 532 523 96 10 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan ulaşıyor iseniz; hareketli telefon simgesine tıklayıp bizi hemen arayabilirsiniz.

izmir giyotin cam

ARMONİ Giyotin Cam Motorlu firması olarak Tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Ücretsiz bir keşif için bizi hemen arayabilirsiniz. Elinizde ölçüleriniz var ise; telefonda da fiyat verebiliriz. Slidex markası güvencesi ile yıllarca sorunsuz çalışan ürünler sizin de hakkınız.

Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim ve kaliteli işlere imza atalım. ARMONİ güvencesi ile konutlar ve ticari mekanlar çok daha kullanışlı ve şık olacak. Ailemizin bir parçası olmak ve geleceğin mekanlarını inşa etmek üzere sizleri de davet ediyoruz.

MoselSomfyŞişecam ve Albert Genau gibi dev markalar tek bir üründe buluşuyor. Üstelik tüm bu ürünler makul fiyatlar ve kredi artına vade farksız 4 taksit imkanları ile sizlerle buluşuyor.

ARMONİ GİYOTİN CAM BALKON firması olarak kaliteli ürünlerin ve işçiliği sonucu belirlediğine inanıyoruz. Zip perde gibi tamamlayıcı ürünlerin de üretimini gerçekleştiriyoruz. Geleceğin mekanlarını güvenle inşa ediyoruz. Firmamız 1995 yılından beri alüminyum sektöründe üretim ve uygulama faaliyetlerini büyük bir özenle sürdürmektedir.

Müşteri sayısını her geçen yıl arttıran firmamız, en büyük reklamın iyi bir referansın olduğunun bilincindedir. Balkon camlama tedarikçi firmamızı incelemek için linke tıklayınız; https://www.izmirkisbahcesi.com/cam-balkon-izmir/

Ayrıca partner firmalarımız Ege Cam Balkon ve İzmir Cam Balkon sitelerini de inceleyebilirsiniz.

ARMONİ GİYOTİN CAM

Giyotin cam ile birlikte kombin ürünlerden olan çatı sistemleri, pergola, cam çatı, ahşap pergola ve pliseli perde gibi ürünlerin de uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bize 0 532 523 96 10 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan ulaşıyor iseniz; hareketli telefon simgesine tıklayıp bizi hemen arayabilirsiniz.

İdeal çözümleri değerleri müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen firmamız belirlediği temel ilkeler ile yoluna devam etmektedir. Asla vazgeçmeyeceğimiz temel ilkeleri ile Armoni işlerini sorunsuz hal etmenin çabasındadır. Giyotin cam ürünlerinin tamamlayıcı ürünü olan motorlu tente, alüminyum kapı, fotoselli kapı ve cam tavan sistemlerini de başarı ile uyguluyoruz.

Otomatik tente sistemlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif İçin Tıkla-Ara