karşıyaka hareketli pergola

Categories:

Karşıyaka Hareketli Otomatik Pergola Ve Motorlu Tente

Karşıyaka hareketli pergola ve otomatik pergola uygulamalarında Lider firma. Motorlu tente ve pergola talepleriniz için firmamızdan ücretsiz keşif veya fiyat isteyin. 0 232 339 84 41 Karşıyaka Alüminyum Pergola modellerimizi inceleyip kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

hareketli pergola

alüminyum hareketli pergola

motorlu tente

motorlu pergola

alüminyum pergola

tente pergola

otomatik tente

hareketli pergola motoru

hareketli pergola aydınlatması

hareketli pergola kumaşı

 

Tente pergola sistemleri geniş alanların pratik olarak kapatılması için kullanılan modern bir yapı malzemesidir. Motorlu tente açılıp kapanabilmesi ile son derece şık bir üründür. Alüminyum tente profilleri, alüminyum oluk profili ve özel kumaş çeşitleri ile şık bir sitemdir. Karşıyaka Otomatik Motorlu Tente uygulamaları için en önemli unsur zeminin terazide olmasıdır. Kendinden ışıklı yapısı ile kapatma olsun ışıklandırma olsun sorunları bir anda çözmüş olmaktadır. Karşıyaka Otomatik (Motorlu) Tente Firmaları aradığınızda doğru adres.

rolling roof

rolling roof

hareketli alüminyum pergola

bioklimatik

akıllı çatı

alüminyum hareketli pergola

 

Karşıyaka UZMAN tente sistemlerini kullanmaktadır. Balkon tente fiyatları, körüklü tente fiyatları, elle açılır tente, pergola tente metrekare fiyatları, mafsallı tente metrekare fiyatları, kasetli otomatik tente, kasetli motorlu tente sistemleri, otomatik tente metrekare fiyatları, otomatik tente metrekare fiyatları, otomatik tente motoru, otomatik tente motor markaları, otomatik tente çeşitleri gibi arama kelimeleri ile talep görmektedir.

Karşıyaka Hareketli Pergola

Otomatik tente sistemleri en büyük özelliği gölgelik oluşturmasıdır. Güneş ışıklarının yakıcı ve yıpratıcı etkilerinden mekanları korumak için kullanılan tente kumaşı kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Akrilik kumaş seçilmelidir. Otomatik tente mekanlar, kafeler ve işletmelerde ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda ise balkon tentesi ve teras kapatma tentesi olarak da kullanıldığını görüyoruz. Balkon tenteleri kollu kumandalı mekanik olarak çalıştırılabilir. Böylece balkonda gölge altında rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. İthal tente motorları açma kapama işlemlerinizde sorun yaşamadan kullanmanız içindir.

Otomatik pergola (raylı pergola) her mevsim şartlarında kullanabileceğiniz sistemlerdir. Otomatik tente kumanda sistemi ile rahatlıkla çalıştırılır. Yazın güneş sıcaklığından, kışın ise yağmurdan korur. Tente pergola altlarına giyotin cam yaptırmak istiyorsanız ana sayfamızı ziyaret edip ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Karşıyaka Otomatik Pergola

En ekonomik tente modeli arıyor isek mafsallı tente gölgelenme sistemleridir. Standart bir tente modelidir. Uzaktan kumandalı olarak yönetilebilir. Alüminyum profiller elektrostatik boya ile boyanır. Temizliği kolay ve pratiktir.

Karşıyaka Motorlu Pergola

Bazen kumaşın doğa olaylarından korunmasını isteriz. Kasetli tente adeta bir kutu oluşturmuş ve içerisine sistemi hapsetmiştir. Geriye toplanırken kumaş kapalı alanın içerisinde toplanır.

Karşıyaka Pergola Sistemleri

Firmamız Karşıyaka pergola sistemleri konusunda uzun yıllar boyunca uzmanlaşmıştır. Bioklimatik, rolling roof, hareketli pergola ve diğer hareketli modellerin üretim ve uygulamasını 2000 yılından bu yana gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemeye, kaliteli üretime ve doğru montaj konularına önem veriyoruz.

Karşıyaka Tente Pergola

Ürünlerimizle her türlü alanı kapatabiliriz. Karşıyaka tente pergola uygulamalarında sadece dünya markaları ile çalışıyoruz. Mosel, Somfy ve Becker gibi motor markalarını kullanıyoruz. Tente kumaşlarımız 3 katmanlı blackout modeldir. Bioklimatik ve rolling roof ürünlerinde kullandığımız alüminyum paneller poliüretan dolguludur.

Karşıyaka Otomatik Tente

Otomatik tente ile hareketli pergola eş anlamlı kelimelerdir. Hareketli pergola, otomatik tente ve motorlu tente terimleri aynı ürünü ifade etmektedir. Üzerinde led ışıklar olan kumaş motor yardımı ile yatay olarak ileri geri hareket etmektedir. Sistem tam kapalı konumda olduğunda gergin bir durumda olmalıdır. Aksi takdirde su alması daha büyük olasılıktır. Hareketli pergola uzaktan kumada ile kontrol edilir. Karşıyaka otomatik tente talepleriniz için bizden hemen ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz.

Karşıyaka Motorlu Tente

120 nm tork gücünde tüp motorlar pergolayı ileri geri hareket ettirir. Motorun ne kadar yük taşıyabileceği hesaplanıp ürünün tasarımı ona göre yapılmalıdır. Aksi takdirde motor zorlanacak ve ısınacaktır. Yüksek güce sahip motorlar daha yavaş çalışırlar. Karşıyaka motorlu tente uygulamalarında genellikle Cuppon ve Mosel marka motorlar kullanıyoruz. Ancak talep üzerine Somfy ve Becker motor da kullanabiliyoruz.

Karşıyaka Alüminyum Pergola

Günümüzde pergola karkasları demir ve ahşaptan çok alüminyum profillerden oluşturulmaktadır. Alüminyum bakım gerektirmeyen ve çevre koşullarına karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Profillerde kullanılan elektrostatik boya yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu durumun tek istisnası deniz kenarlarındaki uygulamalardır. Havaya karışan tuz ve nem her türlü malzemenin ömrünü kısaltmaktadır. Karşıyaka alüminyum pergola uygulamalarında dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Ürünün mevzuata uygunluğu, kullanım amacı, yalıtım değerleri vb. konulara dikkat edilmelidir.

İzmir Karşıyaka ilçesinde otomatik tente hizmeti verdiğimiz mahalleler;

AKSOY MAHALLESİ
ALAYBEY MAHALLESİ
ATAKENT MAHALLESİ
BAHARİYE MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAHRİYE ÜÇOK MAHALLESİ
BOSTANLI MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
DEDEBAŞI MAHALLESİ
DEMİRKÖPRÜ MAHALLESİ
DONANMACI MAHALLESİ
FİKRİ ALTAY MAHALLESİ

GONCALAR MAHALLESİ
İMBATLI MAHALLESİ
İNÖNÜ MAHALLESİ
LATİFE HANIM MAHALLESİ
MAVİŞEHİR MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
NERGİZ MAHALLESİ
ÖRNEKKÖY MAHALLESİ
SANCAKLI MAHALLESİ
ŞEMİKLER MAHALLESİ
TERSANE MAHALLESİ
TUNA MAHALLESİ
YALI MAHALLESİ
YAMANLAR MAHALLESİ
ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ

Karşıyaka Otomatik Motorlu Tente siparişleriniz için firmamızı arayabilirsiniz…

Tags:

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Ücretsiz Keşif İçin Tıkla-Ara